pl en
facebook youtube skype instagram
planet escape

Podróże poślubne

Podróże poślubne

Romantyczna kolacja przy blasku księżyca, naokoło słychać tylko szum turkusowego morza i powiew falujących palm kokosowych... Oprócz Was na plaży wyleguje się tylko żółw - totalny chillout z maksymalną dawką romantyzmu ;)

Pośpieszne przygotowania, rozwożenie zaproszeń, szlifowanie pierwszego tańca, nauki przedmałżeńskie… Nie pozwólcie, by tak długie przygotowania były świętowane tylko podczas wesela. Co powiecie na przedłużenie tych magicznych chwil i przeniesienie się w czasie? Co powiecie na obudzenie się kolejnego ranka i wyjście z bambusowej chatki na cudną plaże, kąpiel w turkusowej wodzie, pobujanie się w hamaku i popijanie pinacolady, zaś wieczorem romantyczną kolację przy blasku księżyca na idyllicznej małej wysepce?

Pozwólcie się odciążyć i oddajcie zaplanowanie podróży poślubnej w ręce pasjonatów podróżowania. Wyślemy Was w najbardziej romantyczne zakątki świata… Od cudownych wysepek Gili w Indonezji, ekskluzywnych chatek na Malediwach po złote plaże Meksyku. Do tych rajów na ziemi dodajcie szczyptę luksusu, kilka niespodzianek, spa… a przeżyjecie niezapomniany miesiąc miodowy!