pl en
facebook youtube skype instagram
planet escape

Tomek z rodziną

Spędziliśmy cudowne 2 tygodnie na Sri Lance w drugiej połowie stycznia. Wszystko co Planet Escape obiecał zostało spełnione! - jak nie więcej!. Jesteśmy zachwyceni! Już planujemy następny wyjazd w Biurem.
2015-03-12

Edyta i Jarek

Pierwszy raz w Tajlandii, pierwszy raz z Planet Escape - doskonałe połączenie! Wszystko było świetnie zorganizowane, a hotele doskonale dobrane do naszych oczekiwań. Logistyka bez zarzutu. Bardzo przydatny okazał się Escape Book ze wszystkimi szczegółami naszej podróży, rekomendacjami oraz informacjami odnośnie samej Tajlandii, jak np. podstawowe zwroty czy obowiązujące w tym kraju zasady. Polecamy!
2015-03-10

Patrycja i Marcin

Wróciliśmy, bo musieliśmy, z raju!!! Polecamy Sao Tome. Brzmi tak samo fantastycznie jak jest w rzeczywistości. Ekologiczny raj, bez turystów. Mnóstwo plaż, na których jesteście sami. Plaże nie ustępują Karaibom czy nawet Polinezji. Krystaliczna woda, przepiękna przyroda, cudowna pogoda. Można stanąć w miejscu, gdzie przecina się południk zerowy z równikiem! Pyszne ryby, jack`s fruit i chipsy z chlebowca. Bardzo bezpiecznie, egzotycznie, cudowni, uśmiechnięci i bardzo uczciwi ludzie. Długo byśmy tak mogli przeżywać, ale po prostu jedźcie!!!! Organizacja świetna, zero trosk i super przygoda. Dziękujemy i już wymyślamy dokąd z Wami pojedziemy znowu:-)
2015-03-10

Kasia i Darek

2 tygodnie temu wróciliśmy z cudownej podróży po Sri Lance, wspaniale zorganizowanej przez Planet Escape, wszystko dopięte na ostatni guzik, przeloty, transport na miejscu, doskonałe, klimatyczne hotele, szczególnie Good Karma w Tangale, przepyszne jedzenie, a na koniec, jak wisienka na torcie 4 dniowy pobyt na Malediwach, ....to naprawdę rajskie miejsce...polecam gorąco sposób organizacji, wybrane hotele, bardzo przydatną książeczkę z opisem każdego dnia...na pewno skorzystamy nie jeden raz.....
2015-03-10

< 1 ... 3 4 5 6 7 ... 16 >
dodaj opinię

dodaj opinię
Maksymalny rozmiar pliku to 8MB