pl en
facebook youtube skype instagram
planet escape

Hania i Konrad

Nasza pierwsza podróż z Planet Escape była niezwykle udana i z pewnością nie będzie ostatnia! Bardzo dziękujemy ekipie Planet Escape, szczególnie panu Rafałowi, za doskonałe przygotowanie naszej podróży. Wszystkie nasze prośby, sugestie i wymagania zostały dokładnie wysłuchane i zrealizowane. Dostaliśmy nawet dokładnie ten konkretny pokój w hotelu, o który prosiliśmy. Niezwykłą pomocą był Escape Book, w którym znaleźliśmy informacje przydatne przy poruszaniu się po Bali, wskazówki dotyczące knajpek, sklepików i miejscowych obyczajów, a także szczegółowy plan pobytu. Otoczeni zostaliśmy też opieką przedstawiciela miejscowego biura podróży, współpracującego z Planet Escape. Dostaliśmy dokładnie to, o co prosiliśmy - wymarzony wypoczynek w atrakcyjnej cenie :)
2015-04-11

Agnieszka i Karol

Sri Lanka + Malediwy Cudowna Podróż, znakomicie przygotowany program. dzięki waszemu doświadczeniu w podróżach, przeżyliśmy niezapomniane chwile na Sri Lance i Malediwach. Kolejna podróż z Planet Escape przed nami..... Dziękujemy :)
2015-03-28

Katarzyna i reszta

Ekstra spędzony czas, cudowne widoki, prawie bezludna wyspa i święty spokój ;))) Polecam Biuro w ciemno. To już kolejana nasza wyprawa z Planet Escape do Brazylii i żadnych uwag. Polecamy i serdecznie pozdrawiamy. Specjalne uściski dla Marcina:))) 03.2015r.
2015-03-25

Agnieszka i Adam

Serdecznie dziękujemy za perfekcyjnie i profesjonalnie zorganizowany wyjazd (Tanzania i Zanzibar). Pozytywnie zaskoczyła nas punktualność miejscowych opiekunów naszej wyprawy. Zarówno safari jak i pobyt na wyspie dostarczyły wielu zachwytów i niewątpliwie spełniły nasze oczekiwania (tylko Lake Maniara ze względu na nieodpowiedni sezon pozbawiony był swej głównej atrakcji czyli ptactwa). Dzięki Planet Escape mogliśmy kompletnie bezstresowo poznawać inną rzeczywistość i chłonąć wszystkimi zmysłami egzotyczne impresje. Życzymy sobie i innym by następne wyprawy były równie udane (oczywiście z PE).
2015-04-01

dodaj opinię
Maksymalny rozmiar pliku to 8MB