pl en
facebook youtube skype instagram
planet escape

Agnieszka i Marcin

Jesteśmy zachwyceni. Dziękujemy Wam. Organizacja bez zarzutów. Byliśmy w Indonezji i doświadczylismy wspaniałości. Dzięki Wam mogliśmy poznać różne kolory Indonezji. Zawsze z Wami będziemy podróżować. Bądźcie z nami!!!!
2015-06-29

Łukasz,Agata,Jadzia,Krysia,Paweł,Justyna

Podróżowanie z Wami to czysta przyjemność .Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie , dopięte na ostatni guzik , fajne propozycje wycieczek , bezproblemowa obsługa na miejscu sprawiły , że zakochaliśmy się w Filipinach . Jeśli następne wakacje to tylko z Wami!
2015-06-01

Monika & Jarek

Nasza pierwsza podróż z Planet Escape była cudowna i z pewnością nie ostatnia! Kuba w jej czystej postaci, jeszcze przed inwazją turystów z Ameryki Północnej oraz rajska wyspa Cayo Largo to nasz mały raj na ziemi! Kuba- kraj, w którym nie raz można przecierać oczy ze zdziwienia i zachwytu oczywiście:) Życie z Kubańczykami pod jednym dachem to jest dopiero przygoda, niezapomniana...:) Cayo Largo- dziewicza wyspa należąca do Kuby jest rajem w czystej postaci. Kilometry cudownych białych plaż z miękkim piaskiem otulającym stopy, błękitna woda, palmy chylące się ku wodzie i cisza, cisza, spokój i relaks...!!! Ach, cóż to był za wyjazd!!! Bez wątpienia polecamy wszystkim, którzy kochają gorące rytmy kubańskiej muzyki, lekko unoszący się w powietrzu zapach cygar no i najlepsze na świecie daiquiri:). Pan Marcin z Planet Escape jest mistrzem w organizowaniu wyjazdów życia. Nasz wyjazd to był totalny spontan i gdybyśmy mogli zrobić to raz jeszcze to postąpilibyśmy dokładnie w ten sam sposób, czyli kontaktując się z Panem Marcinem! Uwagi i rady Pana Marcia były bardzo celne, wszystko dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Jeszcze raz dziękujemy ekipie Planet Escape za uszycie naszej przygody na miarę!!! Każdemu, kto kocha przygody, podróże oraz potrzebuje wyrwać się z szarej rzeczywistości codziennego życia z całą pewnością polecamy Planet Escape. Dziękujemy:)
2015-04-21

Małgorzata i Andrzej

Właśnie wróciliśmy pełni wrażeń z długiej podróży po Azji - 80 dni ... nie dookoła świata, ale przez Tajlandię, Kambodżę, Wietnam i Filipiny. Programowo i logistycznie ogromne przedsięwzięcie - 20 różnych hoteli, 15 startów i lądowań samolotem, do tego przejazdy pociągiem, łodzią i samochodem. Pan Piotr ze swoim zespołem doskonale wszystko ze sobą zgrał. Szczególnie ceniliśmy sobie funkcjonujące bez zarzutu transfery z lotniska do hotelu, czy też z hotelu na lotnisko, do dworca kolejowego, czy też na inne miejsce spotkania. W programie mieliśmy zwiedzanie ciekawych miejsc takich jak Wielki Pałac Królewski i Swiątynia Szmaragdowego Buddy w Bangkoku, Angkor Wat, Angkor Thom, Bayon wydarte dżungli, czy Ta Prohm trzymane jeszcze ciągle przez dżunglę w swoich objęciach, a wszystko to w Siem Reap, a potem Wietnam od północy na południe z ryżowymi tarasami w Sapa, urokliwą zatoką Ha Long, cesarską stolicą Hue, przepięknym miasteczkiem Hoi An, które swój obecny wygląd zawdzięcza polskiemu konserwatorowi zabytków Kazimierzowi Kwiatkowskiemu, znanemu w regionie jako Kazik i mającemu w centrum miasteczka swój pomnik, kompleksem świątyń My Son, aż do delty Mekongu. Ponadto przeżyliśmy Nowy Rok księżycowy w Hanoi, ze sztucznymi ogniami nad jeziorem Hoan Kiem i ciekawy spektakl zatytułowany "The Mist" w sajgońskiej operze. Tak bogaty program kulturalno-krajoznawczy (6 tygodni) wymagał oczywiście pewnej dozy odpoczynku, a tego zapewniły nam pobyty na wyspach Koh Lanta, Koh Ngai, Phu Quoc i Palawan (5 tygodni). Palawan jest cudownym miejscem do uprawiania snorkelingu i podziwiania bogatego życia wśród raf koralowych. Był to wspaniały urlop z którego przywieźliśmy ponad 5.000 zdjęć i kilka godzin materiału filmowego. Dziękujemy całemu zespołowi Planet Escape i polecamy taką wyprawę jak nasza innym podróżnikom żądnym wrażeń i pięknych krajobrazów!
2015-04-20

dodaj opinię
Maksymalny rozmiar pliku to 8MB