pl en
facebook youtube skype instagram
planet escape

Kuba i Aga

Dzięki Planet Escape spędziliśmy wspaniałe wakacje na Filipinach. Bardzo ciekawy wybór miejsc, które zwiedziliśmy - ciepłe morze, przestronne, puste plaże, rafy koralowe, dzika przyroda. Bardzo pozytywnie odebraliśmy brak tłumów turystów, które się napotyka podróżując w miejsca oferowane przez inne biura podróży. Musimy również pochwalić organizację wyjazdu. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, co z pewnością nie było łatwe, biorąc pod uwagę ilość miejsc, które zwiedziliśmy i związanych z tym transferów. Gorąco polecamy!!!
2015-09-11

Iwona

Dziękuję za wspaniałą podróż do Indii, która przerosła moje oczekiwania pod każdym względem! :) Przepiękna roślinność, przepyszne jedzenie, piękne piaskowe plaże, relaksacyjne masaże, joga to wszystko mogłam przeżyć dzięki ekipie Planet Escape w Kerali, jednym z najpiękniejszych miejsc jakie dotychczas udało mi się odwiedzić! Świetny program, który poza odpoczynkiem zapewnił też poznanie kultury Indii, dostarczając wielu niezapomnianych i ekstremalnych wrażeń ;) jak podróż indyjskim pociągiem, czy trekking w poszukiwaniu tygrysów!:D Do usłyszenia przy okazji kolejnej podróży!
2015-09-07

Bogna, Juliusz i Kuba

Serdecznie dziękujemy ekipie Planet Escape za zorganizowanie fantastycznej wyprawy do Malezji (Kuala Lumpur, Borneo i boskie wysepki Perhentiany - raj dla miłośników snorkelingu i nurkowania;-) Wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów - loty, transfery, hotele, przewodnicy, wycieczki - zawsze na czas i z uśmiechem. Upewniliśmy się, że taki sposób podróżowania bardzo nam odpowiada - tak zwiedzaliśmy kiedyś USA i bardzo nam się podobało, nie sądziliśmy, że samodzielna wyprawa do Azji może być tak bezproblemowa;-) Będziemy polecać PE wszystkim znajomym i nieznajomym, a sami z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z Waszych usług;-)
2015-08-25

ANIA I KUBA

Planet Escape zoorganizowało nam cudowną podróż na Sri Lanke i Malediwy. Jesteśmy zachwyceni! świetna organizacja i pełen profesjonalizm! Dziękujemy! Będziemy podróżować z Wami dalej..! :)
2015-08-08

dodaj opinię
Maksymalny rozmiar pliku to 8MB