pl en
facebook youtube skype instagram
planet escape

Nasza Filozofia

Tylko niezwykłe i sprawdzone miejsca

Możecie być pewni, że nigdy nie wyślemy Was tam, gdzie nie pojechalibyśmy jeszcze raz sami. Kochamy miejsca z dala od turystycznego zgiełku. Miejsca, w których można przeżyć coś niezwykłego i zebrać wspomnienia na całe życie. Na każdej z proponowanych przez nas plaż, wysp i wysepek czy w hotelikach byliśmy osobiście. Wszystkie miejsca są więc sprawdzone, szlaki przetarte, a szkoły nurkowania przetestowane. Śmiało możecie rozpocząć przygodę swojego życia, którą z miłą chęcią uszyjemy dla Was na miarę. 

Koniec z betonowymi molochami!

Preferujemy miejsca wyjątkowe i tylko w takie zabieramy naszych klientów. Do miejsc wyjątkowych nie należą według nas piętrowe, betonowe kurorty, które wybierane są przez większość turystów. Kurortowe molochy i wielkie kompleksy stanowią dla nas wszystko to, czego w podróżowaniu nie można lubić i omijamy je szerokim łukiem. Dla nas podróże to przede wszystkim odkrywanie tego, co nieznane, piękne, mistyczne, oddalone od chaosu i spokojne. Trudno odnaleźć to wszystko w bezpłciowych kurortach typu all-inclusive, gdzie nie do końca wiadomo czy przebywa się w Meksyku, na Filipinach czy może na Zanzibarze. Możecie być pewni, że podróżując z nami nie traficie na plażę podobną do tej przedstawionej na zdjęciu obok. 

 

Nasze hotele czyli w dobrym standardzie bungalowy

Stawiamy na miejsca kameralne i wyjątkowe, wzniesione w zgodzie z naturą i lokalnymi uwarunkowaniami kulturowymi. Zamiast kurortowych koszmarków, preferujemy elegancką bambusową willę w niewielkim hotelu na plaży, gdzie przy szumie fal można kontemplować w hamaku bezkres oceanu i szelest palm. Równie ważne są dla nas jakość i styl: większość bungalowów, z którymi współpracujemy to prawdziwe oazy spokoju, zwykle zatopione w bajecznie tropikalnych ogrodach.

autentyczne Jedzenie

Stawiamy nacisk na autentyczność i poznanie lokalnej kultury także przez jedzenie. Zamiast wykupionego z góry wyżywienia oferujemy śniadania oraz Escape Booki. W napisanych specjalnie dla Was przewodnikach znajdziecie szczegółowe informacje o tym, gdzie zjeść najlepsze curry i na jakich plażach serwuje się najświeższe krewetki. Wszystkie godne odwiedzenia restauracje i knajpki zaznaczyliśmy Wam na mapkach, więc z pewnością traficie w sprawdzone przez nas miejsca i poznacie autentyczną, lokalną kuchnię.