facebook youtube skype instagram
planet escape

EXCLUSIVE

PLAŻE

pick Wybierz kontynent:

Bangkok i dwie wyspy

Tajlandia - Bangkok, Ko Lanta, Ko Phi Phi

Tajlandia – kraj niezwykle barwny, przyjazny i przede wszystkim egzotyczny, zachwycający malowniczymi widokami i cudownymi plażami rajskich wysepek. Jest to również ojczyzna doskonałej kuchni, w której stykają się rozmaite smaki i zapachy, tworząc niecodzienne połączenia.

Perła wśród wysp

Filipiny - Manila, Boracay

Wśród siedmiu tysięcy wysp pełnych rajskich plaż jest w czym wybierać. My wybraliśmy dla Państwa stolicę Filipin, gdzie poznacie tutejszą kulturę, a także niebiańską wyspę, gdzie bajecznie kolorowe rybki pływają w krystalicznie czystych wodach, zaś tropikalne dżungle dają wytchnienie od słońca białych plaż. 

Malediwy. Raj na oceanie

Malediwy - Haleveli, Kuda Huraa

Pełna, bezwarunkowa prywatność rozległych, bezludnych plaż, cisza i spokój kontaktu z przyrodą, ciepło krystalicznie czystej wody, zieleń drgających na wietrze rozłożystych palm… Ziemski raj zaczyna się na pierwszej z wysepek Malediwów. 

Spełnienie marzeń na Bali

Indonezja - Seminyak na Bali

O tym miejscu słyszał już każdy i każdy bez wyjątku marzy o spędzeniu tam wakacji. Odnalezienie plaż podobnych do tych balijskich graniczy wręcz z cudem, dlatego podróż na tę najbardziej rajską wyspę całej Indonezji ziści Wasze najskrytsze życzenia o wyśnionym urlopie. Wszystko w aurze bezpretensjonalnego luksusu. 

Rajski Mauritius

Mauritius - Belle Mare, Le Morne

Niepodważalny raj na Oceanie Indyjskim. Znakomite hotele, świetna infrastruktura rekreacyjno-gastronomiczna, cała masa aktywności na plażach i w hotelach. Luksusowe kompleksy Spa, centra fitnessu, sauny i jacuzzi.

Rajska plaża Zanzibaru

Zanzibar - Kiwengwa, Paje

Z kontynentalnej Tanzanii to tylko kilka godzin podróży łodzią lub samolotem, a po wylądowaniu na Zanzibarze możecie mieć wrażenie, że przebyliście kilka wieków wstecz! Zagłębcie się w wąskie uliczki Stone Town, a zobaczycie, co mamy na myśli.

Rajskie plaże Varadero

Kuba - Varadero

Długie kilometry rajskich, białych plaż, wzdłuż których ulokowano liczne miejsca rozrywki, kluby, centra spa czy fitnessu, korty tenisowe… Atrakcje te muszą jednak ustąpić miejsca pięknu przyrody – alabastrowym piaskom, wysokim, zielonym palmom kołyszącym się nad lazurowymi wodami Morza Karaibskiego i niepowtarzalną atmosferą gorącej wyspy.