facebook youtube skype instagram
planet escape

EXCLUSIVE

PLAŻE & PRZYGODA

Wybierz kraj: pick LUB pick Wybierz przygodę:

Kulturalne i plażowe oblicza Wietnamu

Wietnam - Sajgon, Hoi An, Phu Quoc

Najpierw wielkomiejski splendor Ho Chi Minh City, następnie nadmorskie krajobrazy znaczone zachwycającymi urwiskami, pełne zieleni tarasy ryżowe, a także… dopełniająca idealnej podróży tropikalna, rajska wyspa. Wasza ucieczka od chaosu dnia codziennego uda się z pewnością właśnie w Wietnamie! 

Wietnam i jego skarby

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Sapa, Hoi An

Niepowtarzalna mieszanka tego, co w Wietnamie najlepsze: energia i atmosfera chaotycznych miast, piękno rozległych tarasów ryżowych, rajskie plaże o białych piaskach, wzdłuż których ciągną się łańcuchy rozłożystych palm. 

Bogactwo Sri Lanki - plaże i skarby wyspy

Sri Lanka - Anuradhapura, Sigirya, Yala, Ella, Kandy, Koggala

Egzotyczna Sri Lanka umożliwia przybyszom zza oceanu poznanie swych kulturowych i historycznych skarbów, a przy tym relaks na bezludnych, rajskich plażach, ocienianych przez bujne palmy. Pobyt urozmaicają znakomite potrawy mistrzowskiej, lankijskiej kuchni oraz liczne zabytki, klimatyczne miejscowości czy aromantyczne plantacje herbaty i przypraw. 

Sri Lanka i Malediwy

Sri Lanka - Anuradhapura, Sigirya, Yala, Ella. Malediwy - Meedhupparu

Egzotyczna Sri Lanka umożliwia przybyszom zza oceanu poznanie swych kulturowych i historycznych skarbów, a przy tym relaks na bezludnych, rajskich plażach, ocienianych przez bujne palmy na niesamowitych Malediwach. 

Ekskluzywnie dzikie Borneo

Borneo - Kuala Lumpur, Kuching, Batang Ai, Mulu, Wyspy Gaya

Plaże nie z tej ziemi, zabawne orangutany zamieszkujące dżunglę, a przy tym kosmopolityczna metropolia, soczyste rambutany i duriany oraz kuchnia, o której śmiało możemy powiedzieć, że obfituje w bogactwo oryginalnych, różnorodnych smaków!  

Bangkok i dwie wyspy

Tajlandia - Bangkok, Ko Lanta, Ko Phi Phi

Tajlandia – kraj niezwykle barwny, przyjazny i przede wszystkim egzotyczny, zachwycający malowniczymi widokami i cudownymi plażami rajskich wysepek. Jest to również ojczyzna doskonałej kuchni, w której stykają się rozmaite smaki i zapachy, tworząc niecodzienne połączenia.

Perła wśród wysp

Filipiny - Manila, Boracay

Wśród siedmiu tysięcy wysp pełnych rajskich plaż jest w czym wybierać. My wybraliśmy dla Państwa stolicę Filipin, gdzie poznacie tutejszą kulturę, a także niebiańską wyspę, gdzie bajecznie kolorowe rybki pływają w krystalicznie czystych wodach, zaś tropikalne dżungle dają wytchnienie od słońca białych plaż. 

Rozmaitości Indonezji

Indonezja - Seminyak, Ubud, Sidemen, Gili Trawangan

Rajska wyspa o wybrzeżu tak rajskim, że aż odbiera zdolność logicznego myślenia, a przy tym całe mnóstwo możliwości urozmaicenia wylegiwania się na alabastrowych piaskach tutejszych plaż, a na koniec także na osławionych wysepkach Gili. Trekkingi po dziewiczej dżungli, przedstawienia balijskich tańców, wizyta w kulturowej stolicy wyspy… Nie zdradzimy Wam wszystkiego! 

Malediwy. Raj na oceanie

Malediwy - Haleveli, Kuda Huraa

Pełna, bezwarunkowa prywatność rozległych, bezludnych plaż, cisza i spokój kontaktu z przyrodą, ciepło krystalicznie czystej wody, zieleń drgających na wietrze rozłożystych palm… Ziemski raj zaczyna się na pierwszej z wysepek Malediwów. 

Relaks nie z tej ziemi. Indyjska ajurweda

Indie - Goa

W najśmielszych marzeniach nie wyobrażaliście sobie, że znaczenie słowa „relaks” może zmienić się całkowicie pod wpływem podróży do jednego miejsca w dalekich, tajemniczych Indiach, gdzie w starożytności najwięksi mędrcy opracowali zbawienny dla ciała i duszy system medycyny znany pod magiczną nazwą – ajurweda. 

Kulturalno-plażowe oblicza Kuby

Kuba - Hawana, Varadero

Na początek moc kulturowych wrażeń w wielobarwnej i fascynującej Hawanie, a później… Długie kilometry rajskich, białych plaż, wzdłuż których ulokowano liczne miejsca rozrywki, kluby, centra spa czy fitnessu, korty tenisowe… Błękit wód Morza Karaibskiego w Varadero, skąpane w słońcu plażowe zakątki ocienione rozłożystymi palmami, a przy tym całe mnóstwo kolorowych pyszności w licznych knajpach. Zapraszamy!

Rajskie plaże Varadero

Kuba - Varadero

Długie kilometry rajskich, białych plaż, wzdłuż których ulokowano liczne miejsca rozrywki, kluby, centra spa czy fitnessu, korty tenisowe… Atrakcje te muszą jednak ustąpić miejsca pięknu przyrody – alabastrowym piaskom, wysokim, zielonym palmom kołyszącym się nad lazurowymi wodami Morza Karaibskiego i niepowtarzalną atmosferą gorącej wyspy. 

Safari w Tanzanii + willa na Zanzibarze

Tanzania - Lake Manyara, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar

Najbliżej raju możecie być właśnie na Zanzibarze: na białych, przyjemnych w dotyku piaskach tutejszych plaż, pod kołyszącymi się na wietrze palmami, w turkusowej, krystalicznie czystej wodzie. Zanim jednak udacie się na rajski wypoczynek doświadczycie bliskiego spotkania z dziką przyrodą Afryki. Safari w Tanzanii zapewni Wam masę wrażeń, o których nie zapomnicie do końca życia! 

Rajska plaża na Zanzibarze

Zanzibar - Paje

Najbliżej raju możecie być Państwo właśnie na Zanzibarze: na białych, przyjemnych w dotyku piaskach tutejszych plaż, pod kołyszącymi się na wietrze palmami, w turkusowej, krystalicznie czystej wodzie. Z Waszej willi do brzegu Oceanu Indyjskiego jest zaledwie parę kroków. Co Wy na to?

Rajski Mauritius

Mauritius - Belle Mare, Le Morne

Niepodważalny raj na Oceanie Indyjskim. Znakomite hotele, świetna infrastruktura rekreacyjno-gastronomiczna, cała masa aktywności na plażach i w hotelach. Luksusowe kompleksy Spa, centra fitnessu, sauny i jacuzzi.

Rajska plaża Zanzibaru

Zanzibar - Kiwengwa, Paje

Z kontynentalnej Tanzanii to tylko kilka godzin podróży łodzią lub samolotem, a po wylądowaniu na Zanzibarze możecie mieć wrażenie, że przebyliście kilka wieków wstecz! Zagłębcie się w wąskie uliczki Stone Town, a zobaczycie, co mamy na myśli.