pl en
facebook youtube skype instagram
planet escape

Aktualności

PODRÓŻE FIRMOWE SZYTE NA MIARĘ

2015-01-27

Widzieliście już nowość na naszej stronie?! Zakładka Incentive w nowej odsłonie podsumowuje to, czym zajmujemy się od dłuższego czasu - organizacją wyjazdów firmowych szytych na miarę, dostosowanych do potrzeb firmy, jej partnerów i pracowników. Podróże firmowe z Planet Escape to niezapomniane przeżycie, które czyni partnera interesów lub współpracownika bardziej zmotywowanym, wypoczętym, a przede wszystkim - kładzie podwaliny pod jego lojalność i zaangażowanie w rozwój przedsiębiorstwa. Integracja, świetna zabawa w zespole, a oprócz tego solidna szczypta brandingu na najwyższym poziomie... Nie zapominajmy jednak o całokształcie i skutkach dalekobieżnych! Marketing typu incentive to przedsięwzięcie promujące markę na wielu płaszczyznach wychodzących poza środowisko samej firmy, przedsięwzięcie, którego plony będziecie zbierać jeszcze długo po zakończeniu wyjazdu. 

Zapraszamy!
http://planetescape.pl/incentive-2

 
more

PLANET ESCAPE EXCLUSIVE RUSZYŁO!

2015-01-20

Niedawno ruszyliśmy z luksusowym projektem - podróżami szytymi na miarę w wersji EXCLUSIVE. Dla chętnych wyselekcjonowaliśmy jedynie w 100% dopracowane, znakomite wille tylko do Waszej dyspozycji z basenami i prywatnym kucharzem oraz kameralne resorty pełne udogodnień, wyposażone w świetne zaplecze rekreacyjne, gastronomiczne, a także spa na najwyższym poziomie. 

Więcej szczegółów na stronie: www.planetescape.pl/exclusive. W naszej ofercie mamy jak dotąd m.in. Brazylię, Indonezję, Sri Lankę, Meksyk czy Kenię. Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem od luksusowych podróży - Piotrem pod numerem telefonu: 733 999 014

more

NOWE MIEJSCA NA KUBIE poniżej 6 tysięcy!

2014-12-15

Kuba to wyjątkowa destynacja, którą wciąż odkrywa przed nami swoje skarby. Tym razem są to malutkie, rajskie do granic możliwości wysepki - Cayo Largo i Cayo Santa Maria. Od dzisiaj możemy Cię tam zabrać! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie oraz do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

HAWANA + C. SANTA MARIA: http://planetescape.pl/oferty/kuba-hawana-i-cayo-santa-maria 

HAWANA + C. LARGO: http://planetescape.pl/oferty/kuba-hawana-i-cayo-largo 

 
more

NOWA LOKALIZACJA BIURA PLANET ESCAPE

2014-11-21

Od 20 listopada br. siedziba Planet Escape mieści się w samym centrum Krakowa, zaraz przy Rynku Głównym pod adresem: ul. Szczepańska 7/12, 31-011 Kraków (III piętro, budynek obok Hotelu Starego). ZAPRASZAMY! 

more
< 1 2 3 4 5 ... 6 >