pl en
facebook youtube skype instagram
planet escape

Aktualności

Wróciliśmy z Wietnamu, teraz czas na Was!

2015-06-03

Właśnie wróciliśmy z naszej inspekcji po Wietnamie, podczas której zwiedziliśmy ten niesamowity kraj wzdłuż i wszerz. Oczywiście odbyliśmy tę podróż specjalnie dla Was, aby wyselekcjonować bazę najlepszych hoteli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Podróżników. Znaleźliśmy dla Was kilka perełek w miastach, miasteczkach i na rajskich plażach. Niebawem wprowadzimy nowe hotele na stronę internetową, a tymczasem zachęcamy do kontaktu, jeśli macie ochotę czym prędzej rozpocząć wietamską przygodę! Piotr, który jeszcze czuje gorąc słońca Wietnamu, smak tamtejszych owoców morza i aromat wietnamskiej kawy czeka na Wasze telefony pod numerem: 733 999 014

more

Planet Escape w Wietnamie

2015-05-21

Jesteśmy właśnie na inspekcji w magicznym Wietnamie! W trosce o Wasze wymarzone, absolutnie niesamowite wakacje po raz kolejny odwiedzamy oferowane przez nas hotele, miejsca i plaże, aby sprawdzić, czy pobyt w nich spełni wszystkie oczekiwania osób podróżujących z Planet Escape. Podczas inspekcji wietnamskiej w maju 2015 roku odwiedzimy m.in. Hanoi, Zatokę Ha Long, Hue, Sajgon oraz rajskie plaże i wysokiej jakości hotele w Mui Ne. Naszą podróż relacjonujemy na Facebooku i na Instagramie: http://instagram.com/planet_escape. Oczywiście możecie śmiało dzwonić i pisać do biura Planet Escape, jeśli już teraz chcecie zorganizować swoją niebiańską podróż do Wietnamu! E-mail: info@planetescape.pl, nr tel: 794 310 001. 

 

more

TYLKO TERAZ: promocyjna Brazylia!

2015-04-28

2 tygodnie w BRAZYLI za jedyne 6900 zł! Rezerwacji podróży z wylotem do końca listopada 2015 roku można dokonywać tylko do 2 maja. W programie:
fantastyczne Rio
wodospady Iguazu
plaże i kultura magicznego Salvadoru 

kontakt: info@planetescape.pl, nr tel. 883 130 001 

more

Wyprawa do nieodkrytych zakątków Papui

2015-04-02

Wyprawa odbywająca się raz na kilka miesięcy, totalna nowość i absolutnie wyjątkowa podróż w Planet Escape. WYPRAWA DO PLEMIENIA KOROWAJÓW w Papui Zachodniej. Podróż daje niepowtarzalną okazję do zetknięcia się z tajemniczym plemieniem, którego członkowie żyją... na wysokich drzewach w głębokiej dżungli, a nowoczesna cywilizacja nie zdążyła jeszcze wywrzeć na nich swego wpływu. Termin: 4-17 października 2015. 
Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy do kontaktu z Marcinem Molickim pod nr telefonu: 883 180 001 lub przez e-mail: marcin.molicki@planetescape.pl 

more
< 1 2 3 4 5 ... 6 >